Bigbank paātrina kredītu pieteikumu izskatīšanu, ieviešot automātisku sistēmuBigbank klienti Latvijā turpmāk varēs izbaudīt banku pakalpojumu izmantotājiem reti sastopamu iespēju – ērti un vienkārši aizpildīt aizdevuma pieteikumu, un uzreiz saņemt atbildi. Tūlītēja pieteikuma izskatīšana kļuvusi iespējama pateicoties starptautisku apbalvojumu saņēmušajai automatizētajai sistēmai NEST, kuras ieviešana Bigbank Latvijas filiālē pabeigta šā gada jūlijā.

Bigbank ir pirmais un pagaidām vienīgais uzņēmums Latvijā, kas izmanto NEST sistēmu. Divu Igaunijas kompāniju – Bigbank un Icefire – kopīgi izstrādātā

programma izpelnījusies starptautisku atzinību. Banking Technology Awards to atzinusi par vienu no 2017.gada 10 pasaulē labākajām banku informācijas sistēmām.

Platformas lielākā priekšrocība ir ļoti ātra aizdevuma pieteikumu izskatīšana. Tā darbojas pilnībā automātiski un izvērtē klientu maksātspēju atbilstoši Latvijas likumdošanai. Klientam pareizi un izsmeļoši iesniedzot visus prasītos datus, viņš aizdevuma apstiprinājumu vai atteikumu saņem nekavējoties. Ja dati trūkst vai tie ir nepietiekami, sākumā NEST automātiski sūta aicinājumus precizēt informāciju. Neskaidrību gadījumos ar pieteikuma iesniedzēju sazinās Bigbank klientu konsultants.

NEST ieviešana tieši ietekmē gan esošo, gan jauno klientu sadarbību ar banku. Piemēram, jaunie klienti var ātri noskaidrot, vai Bigbank kredītu apvienošanas procentu likmes var tiem palīdzēt atbrīvoties no citiem kredītiem un ietaupīt līdzekļus.

«Mēs dzīvojam laikmetā, kad lēmumu pieņemšana notiek ļoti ātri. Nereti mūsu rīcībā ir tikai dažas minūtes, lai izvērtētu savas finanšu iespējas un saprastu, vai varam atļauties nopirkt akcijas aviobiļetes uz sen kāroto galamērķi, ļoti iepatikušos automašīnu vai kādu nepieciešamu mājlietu. Pateicoties NEST, Bigbank klienti spēj dažu minūšu laikā apjaust, ko viņi var atļauties, un līdz ar to pieņemt pārdomātus, finansiāli pamatotus lēmumus,» saka Bigbank Latvijas filiāles vadītājs Ģirts Kurmis.

NEST platforma ir daļa no Bigbank vīzijas kļūt par klientu rekomendētāko digitālo finanšu pakalpojumu sniedzēju ikvienā valstī, kurā banka darbojas. Savukārt nesteidzīgajiem klientiem joprojām ir iespēja rakstiski aizpildīt pieteikumu tuvākajā Latvijas Pasta nodaļā.

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.