Jaunumi | Bigbank Latvija iegulda 1,2 miljonus eiro jaunā dzīvokļu projektā Mežaparkā

Bigbank Latvija iegulda 1,2 miljonus eiro jaunā dzīvokļu projektā Mežaparkā

Komfortabls mājoklis mūsdienīgam cilvēkam, turklāt ekoloģiski tīrā apkaimē – šāds nams ar Bigbank Latvija finansiālu atbalstu top Mežaparkā. Trīsstāvu ēkas būvniecībai Rīgā, Krapes ielā 8 piešķirts aizdevums 1,2 miljonu eiro apmērā.

Jaunajā dzīvojamo māju projektā, kas nosaukts par Harmony, būs divas ēkas. Šobrīd tiek celta pirmā ar 42 dzīvokļiem, un tās nodošana paredzēta jau 2021.gada decembrī. Jaunā ēka atrodas jaukā vietā, pie paša zaļā Mežaparka, kas piedāvā neskaitāmas iespējas patīkamai laika pavadīšanai dabā. To vidū ir celiņi krosam un skrituļslidošanai, zooloģiskais dārzs, Ķīšezera pludmale un ūdenssporta iespējas, bērnu rotaļlaukumi, klusums un svaigs gaiss. Līdzās kompleksam atrodas OZO golfa klubs, savukārt Vecāķu pludmale ir vien 15 minūšu brauciena attālumā. Arī līdz Rīgas centram jābrauc tikai 15 minūtes.

Dzīvojamās ēkas trijos stāvos atradīsies kompakti vienas, divu un trīs istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Pirmā stāva apartamentus papildina plašas āra terases, uz kurām patīkami malkot vakara tēju, elpojot priežu meža gaisu. Pārējos dzīvokļos ir ērtas lodžijas, kuru apdare ļauj saglabāt privātumu, vienlaikus nodrošinot gaismas caurlaidību. Dzīvojamā kompleksa norobežotajā teritorijā ir autostāvvietas, bērnu rotaļlaukums, zaļā zona un pat privāta ūdenstilpne. Drošībai teritorijā tiek veikta videonovērošana.

«Pieaugot pilsētnieku interesei par dzīvošanu Rīgas nomalē vai Pierīgā, Harmony projektā saskatām ļoti labas perspektīvas. Cilvēki sapratuši, cik svarīgi ir dzīvot tuvāk zaļumiem, lai bieži varētu doties pastaigās, nodoties skriešanai vai riteņbraukšanai tīrā vidē vai vienkārši atpūstos plašā privātā telpā, kādu piedāvā terase. Vēl jo labāk, ka gan pilsētas centrs, gan pludmale ir ātri sasniedzami,» jauno projektu atzinīgi vērtē Bigbank Latvija Uzņēmumu kreditēšanas nodaļas vadītājs Mareks Grodskis.

Harmony ir pieredzējis attīstītājs. Tas iepriekš veiksmīgi realizējis tādus dzīvojamo māju projektus kā The Nest Mārupē un Edelweiss home Juglā. «Mūsu tiekšanās radīt ērtus mājokļus par pieņemamu cenu guva piepildījumu arī Harmony projektā. Strādājot pie projekta, mēs pārdomājam katru detaļu - zonālo izvietojumu, terases, krāsu gammas un iekšējās apdares materiālus. Nelielā dzīvokļu platība nosaka to pieņemamās izmaksas, bet mūsu arhitekta un dizainera pārdomātais plānojums un dizains sniedz komfortu un mājīgumu. Mēs esam radījuši telpu, kurā cilvēki varēs dzīvot pilnīgā harmonijā,» uzsver SIA ACM Project valdes loceklis Jurijs Murāns.