Bigbank valdei pievienojas Argo KiltsmansPar Bigbank AS ceturto valdes locekli kļuvis igaunis Argo Kiltsmans, kura atbildības sfēra būs finanšu vadība. Viņš Bigbank strādā jau deviņus gadus un iepriekš pieredzi guvis vienā no lielākajām Skandināvijas bankām SEB.

“Mums valdē nepieciešams Argo atbalsts, lai īstenotu mūsu ambiciozos mērķus. Paralēli visam, ko viņš sasniedzis deviņos darba gados Bigbank, Argo arī bijis viens no mūsu jaunās IT sistēmas Nest galvenajiem finanšu lietu arhitektiem. Esmu patiesi priecīgs, ka valde ieguvusi ilgstošu Bigbank darbinieku un pieredzējuši finanšu menedžeri,” sacīja Bigbank AS valdes priekšsēdētājs Martins Lants.

A.Kiltsmans ir pateicīgs par uzņēmuma vadības sniegto iespēju un uzticēšanos. “Esmu pārliecināts, ka manas karjeras lielākie izaicinājumi vēl ir priekšā. Man ir dota iespēja profesionāli augt vienā no lielākajām Igaunijas kompānijām un es uztveru jaunos pienākumus ļoti nopietni. Esmu pārliecināts, ka spēju dot nozīmīgu ieguldījumu bankas attīstībā,” iecelšanu valdē komentēja A.Kiltsmans.

Jaunais valdes loceklis ir absolvējis Tartu universitātes Sociālo zinātņu fakultāti ar bakalaura grādu uzņēmumu finansēs. Viņš vadījis Bigbank Vadības grāmatvedības departamentu un kopš 2017.gada septembra ir finanšu direktors. No 2008. līdz 2012.gadam Argo bija kredītu analītiķis SEB Pank.Vairāk informācijas:
Laura Jēgere

Bigbank Mārketinga nodaļas vadītāja
Tālrunis: 67508674
E-pasts: laura.jegere@bigbank.lv

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.