Bigbank Latvijas filiālei iecelts jauns vadītājs

19.martā par Bigbank Latvijas filiāles vadītāju kļuvis Ģirts Kurmis, kurš pēdējos 10 gadus ieņēmis vadošas pozīcijas dažādos finanšu jomas uzņēmumos Latvijā un Eiropā.Jaunajam filiāles vadītājam Ģirtam Kurmim ir bagāta pieredze finanšu jomā. Savu karjeru sācis 90-tajos kā auditors Arthur Andersen, strādājis vairākos Latvijā zināmos uzņēmumos kā finanšu direktors, pēdējā laikā Ģirts savas spējas attīstījis Spānijā, strādājot starptautiskos FinTech nozares uzņēmumos kā finanšu direktors un izpilddirektors. Iepriekš, strādājot vadošos amatos tādos uzņēmumos kā Elvi grupa, Biznesa augstskolā Turība . Ģirts ir uzkrājis bagātu pieredzi ne tikai finanšu jomā, bet arī uzņēmumu vadīšanā. Augstāko izglītību finanšu un kreditēšanas jomā Ģirts ieguvis Latvijas Universitātē, vēlākos gados savas zināšanas papildinot gan Rīgas Biznesa skolā, gan Anglijā London Skills Institute.“Priecājos, ka mūsu komandai ir pievienojies spēcīgs un pieredzes bagāts profesionālis, kurš spēs mūsu pozīcijas Latvijas tirgū ne tikai nostiprināt, bet arī paplašināt. Mūsu klienti novērtē augsto servisa līmeni un konkurētspējīgo piedāvājumu, kas arī ir galvenais mērķis – sniegt klientam izdevīgus un pieejamus patēriņa kredītus un noguldījumus. Ticu, ka Ģirts ar savu profesionalitāti, aizrautību un enerģiju spēs sniegt lielu pievienoto vērtību un turpinās uzņemto kursu Bigbank turpmākajā attīstībā, ” stāsta Bigbank valdes loceklis Pāvels Gilodo.

Banka plāno turpināt strādāt ierastajā gultnē. Bigbank AS aizdevumu portfelis 2017. gadā pieaudzis par 9,1% jeb 33 miljoniem eiro, sasniedzot 395 miljonus eiro, aizdevumu izsniegšanai sasniedzot visu laiku augstāko līmeni. Bigbank AS peļņa palielinājusies par 47% - no 11,7 miljoniem eiro 2016. gadā līdz 17,2 miljoniem eiro 2017.gadā. Bankas aktīvu apjoms gada nogalē pārsniedza 459 miljonus eiro, kas ir par 16,5% vairāk nekā pirms gada.

Bigbank AS ir specializēta banka, kas koncentrējas uz aizdevumiem un ieguldījumiem, dibināta uz igauņu kapitāla pamata. Bankas filiāles atrodas Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Spānijā. Banka savus pakalpojumus piedāvā arī Austrijā, Vācijā un Holandē.

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.