Riebiņu vidusskola ar Bigbank atbalstu cildina labākos un sportiskākos skolēnus

Kaut arī Ziemassvētki vēl priekšā, Riebiņu vidusskolā dāvanas jau ir izdalītas, godalgas saņemtas un arī gardās konfektes, piparkūkas un mandarīni apēsti. Trešdien, 21. decembrī skolā, ar Bigbank AS Latvija filiāles atbalstu, norisinājās Ziemassvētku eglīte, kuras ietvaros banka ne vien palīdzēja ar programmu un izklaides aktivitātēm, bet arī nodrošināja dāvanas izcilniekiem un sportiskākajiem audzēkņiem. Gardumu maisu saņēma arī katra klase.Bigbank-piepilda-sapņus-Riebinu-vidusskola3 Bigbank-piepilda-sapņus-Riebinu-vidusskola1 Bigbank-piepilda-sapņus-Riebinu-vidusskola2


Atbalsts Ziemassvētku pasākuma rīkošanā tika īstenots iniciatīvas “Bigbank piepilda sapņus ietvaros”, kuru banka organizēja šī gada novembrī, aicinot skolēnus no visas Latvijas dalīties ar savām radošajām un trakajām idejām par skolas svētku pasākumu. No vairākiem desmitiem pieteikumu, Riebiņu skolas stāsts, sirsnīgums un draudzīgā atmosfēra, kas ikdienā valda starp skolēniem un skolotājiem, žūriju pārsteidza visvairāk. Tieši Riebiņu vidusskola, kopā ar Talsu Valsts ģimnāziju, uzvarēja iniciatīvā un saņēma bankas atbalstu savu sapņu Ziemassvētku svinībām.

Bigbank ir patiess prieks atbalstīt cītīgākos, gudrākos un čaklākos skolēnus viņu centienos. Aicinām arī pārējās reģiona un Latvijas skolas nākamajā gadā būt vērīgiem un sekot iniciatīvas “Bigbank piepilda sapņus” izsludināšanai. Iespējams, ka jau 2017. gadā palīdzēsim arī tavai skolai realizēt visdrosmīgākās svētku idejas.


Bigbank As Latvijas filiāles komanda novēl visiem sirsnīgus un siltus svētkus kopā ar mīļajiem cilvēkiem.


Papildu informācija:

Laura Zvaigzne
Bigbank Mārketinga vadītāja
E: laura.zvaigzne@bigbank.lv
M: +371 26659747

Jūlija Vasiljeva
E: julija.vasiljeva@mmacomms.lv
M: + 371 29 413 906

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.