Talsu Valsts ģimnāzija ar Bigbank atbalstu grandiozi nosvin Ziemassvētkus

Priekpilnais svētku gars šonedēļ aizsniedzās arī līdz Talsu Valsts ģimnāzijai, kur otrdien, 20. decembrī norisinājās grandioza Ziemassvētku balle ne vien skolēniem un skolotājiem, bet arī absolventiem, audzēkņu vecākiem un interesentiem no citām skolām, pulcinot vairāk nekā 200 viesus. Ģimnāzijas Ziemassvētku svinības atbalstīja Bigbank AS Latvijas filiāle iniciatīvas “Bigbank piepilda sapņus” ietvaros.Ziemassvētki Talsu Valsts ģimnāzijā - Bigbankpiepildasapņus Bigbank-piepilda-sapņus-Talsu-Valsts-gimnazija Bigbank-piepilda-sapņus-Talsu-Valsts-gimnazija.


Jāatgādina, ka šī gada novembrī bankas organizētajā iniciatīvā “Bigbank piepilda sapņus” tika saņemti vairāki desmiti pieteikumu no visām Latvijas malām. Tieši Talsu Valsts ģimnāzija pārsteidza žūriju ar savu radošo pieteikumu, ieguldīto dvēseli un saliedēto komandas darbu. Kopā ar Riebiņu vidusskolu ģimnāzija uzvarēja iniciatīvā un saņēma bankas atbalstu savu sapņu Ziemassvētku svinībām.

Ziemassvētku balle Talsu Valsts ģimnāzijā sākās plkst. 18.00 ar vietējās skolas muzikālās apvienības "Half Past Five" uzstāšanos un labo skolēnu cildināšanu. Krāšņi izdekorētā balle turpinājās līdz par vēlai naktij, viesiem dejojot īstās balles kleitās un spēlējot populārajai grupai “No Boundaries”.


Šis bija pirmais gads, kad Ziemassvētki skolā tika rīkoti tik svinīgā atmosfērā un Bigbank bija patiess prieks atbalstīt jauniešus viņu iecerēs un piepildīt kārotos sapņus. Aicinām arī pārējās reģiona un Latvijas skolas nākamajā gadā būt vērīgiem un sekot iniciatīvas “Bigbank piepilda sapņus” izsludināšanai. Iespējams, ka jau 2017. gadā palīdzēsim arī tavai skolai realizēt visdrosmīgākās svētku idejas.

Bigbank As Latvijas filiāles komanda novēl visiem sirsnīgus un siltus svētku kopā ar mīļajiem cilvēkiem.Papildu informācija:

Laura Zvaigzne
Bigbank Mārketinga vadītāja
E: laura.zvaigzne@bigbank.lv
M: +371 26659747

Jūlija Vasiljeva
E: julija.vasiljeva@mmacomms.lv
M: + 371 29 413 906

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.