Jau trešo gadu tiks īstenota labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo


Šodien, 4. oktobrī, Starptautiskās dzīvnieku aizsardzības dienas noskaņās Bigbank izsludina jau par labu tradīciju kļuvušo labdarības kampaņu #laiBigbankZiedo, kuras ietvaros aicina sociālo tīklu lietotājus dalīties ar selfijiem, uzņemtiem kopā ar saviem mājdzīvniekiem. Par katru selfiju, kas tiks ievietots sociālajos tīklos ar tēmturi #laiBigbankZiedo, banka novirzīs 2,00 eiro patversmei “Labās mājas”.

Labdarības kampaņa #laiBigbankZiedo sadarbībā ar Juglas dzīvnieku patversmi “Labās mājas” norisinās jau trešo gadu, katru reizi ziedojumu novirzot konkrētam, patversmei aktuālam mērķim. Šī gada vasarā “Labās mājas” aprūpē ir pieņemts rekordliels kaķēnu skaits, un šobrīd patversmē atrodas ap 140 kaķiem, kuriem ikdienā jānodrošina mājvieta, ūdens, barība un granulas. Lai “Labās mājas” spētu ziemas periodā parūpēties par tik lielu dzīvnieku skaitu, tai ir nepieciešams Latvijas sabiedrības atbalsts.

“Patversmē ikdienu izjūtam cik nozīmīgs ir cilvēciskums un velme darīt labos darbus. Mēs vienmēr esam priecīgi jebkāda veida palīdzībai, vai tas ir naudas ziedojumi, barība un granulas, vai arī tā ir cilvēku labā griba paņemt pie sevis un nodrošināt mājas kādam no mūsu mazajiem brāļiem. Bet spilgtākas emocijas izjūt tieši tie, kas paši spēj palīdzēt, jo apziņa, ka varam ne tikai ņemt, bet arī dalīties ir nenovērtējama. Mūsu patversmē šobrīd ir vairāk nekā 140 kaķēnu, kas varēs pārdzīvot ziemu tikai ar mūsu iesaisti. Aicinu ikvienu piedalīties #laiBigbankZiedo kampaņā un izjust došanas prieku,” mudina būt aktīvus patversmes “Labas mājas” vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Labdarības kampaņas #laiBigbankZiedo mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par dzīvnieku labturības jautājumiem. Bigbank aicina atbalstīt kampaņu ne vien informatīvi, bet arī pašiem līdzdarbojoties patversmes dzīvē, ziedojot tai tik nepieciešamos līdzekļus dzīvnieku uzturēšanai. Par katru sociālos tīklos ievietoto selfiju Bigbank ziedos 2,00 eiro parversmei, taču banka mudina ikvienu arī pašu atteikties no dienišķās kafijas krūzes un tā vietā ziedot vien dažus eiro kaķu un citu bez mājām palikušo dzīvnieku uzturēšanai, jo tikai kopā varam palīdzēt mūsu maziem brāļiem.

Pērn #laiBigbankZiedo kampaņas ietvaros vien dažu dienu laikā sociālajos tīklos tika ievietoti vairāk nekā 1500 selfiji. Jāatzīmē, ka šogad ziedojuma apmērs ir palielināts, un kampaņa turpināsies līdz brīdim, kamēr būs savākta maksimālā ziedojuma summa - 4000 eiro.

Ar saviem mājdzīvnieku selfijiem sociālajos tīklos jau ir dalījušas tādas Latvijā pazīstamas personas kā Intars Busulis, Aija Andrejeva, Simona Kubasova, Dita Grauda, Liva Oliņa un Armands Simsons. Pievienojies arī Tu!bigbankziedo_2016_1 bigbankziedo_2016_2

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.