dzivnieku patversme labas majas

Digitālās bankas Bigbank Latvija un Juglas dzīvnieku patversmes Labās mājas akcija #laiBigbankZiedo ir noslēgusies. Šogad akciju varēja atbalstīt gan tie, kam ir savs dzīvnieks, gan arī tie, kam tie rūp. Nedēļas laikā vairāk nekā 4 000 cilvēku sniedza savu atbalstu patversmei. Noslēguma pasākumā patversme Labās mājas no bankas Bigbank Latvija saņēma ziedojumu – 4 000 EUR. Akcijas laikā arī tika meklētas mājas vairākiem patversmes iemītniekiem, kas jau ilgstoši atrodas patversmē.

Akcijas atbalstītājiem ir iespēja ziedot naudas līdzekļus modes un izklaides centrā Rīga Plaza ziedojumu kokā. Ziedojumu koks atrodas pirmajā stāvā, netālu no informācijas centra. Šie naudas līdzekļi tiks papildus nodoti patversmes rīcībā ar mērķi iegādāties dzīvniekiem pārtiku. Ziedojumu koks ir pieejams līdz novembra beigām. Šogad par akcijas vēstnešiem kļuva vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki – Samanta Tīna, Vita Baļčunaite, Armands Simsons, grupa Dvīnes, Lelde Dreimane, Justīne Apine, Maija Armaneva, Aleksejs Stepanovs, Simona Kubasova-Prakaša un citi, kas palīdzēja atsevišķiem patversmes mīluļiem arī meklēt mājas.

“Vēlamies pateikt lielu paldies ikvienam, kas piedalījās akcijā un sniedza savu ieguldījumu patversmes Labās mājas atbalstam. Šo akciju vēlējāmies īstenot ar sabiedrības līdzdalību. Mums ir svarīgi, ka ikviens aizdomājas par mūsu mazajiem draugiem mums blakus, jo tā ir pasaules daļa, kas mums jāaizsargā un par ko jārūpējas. Esam priecīgi atbalstīt patversmi, jo viņi ar savām rūpēm īsteno lielu sirds darbu,” uzsver Bigbank Latvija vadītājs Ģirts Kurmis.Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.