Papildināts Bigbank valdes sastāvs

Latvietis Pāvels Gilodo kļūs par starptautiskās bankas Bigbank piekto valdes locekliNo 2017. gada 2. janvāra Bigbank valdes sastāvs tiek paplašināts līdz 5 cilvēkiem – to papildinās Latvijas filiāles ilggadējs darbinieks Pāvels Gilodo, kā arī igauņu filiāles darbinieks Martins Lants. Pāvels kļūs par pirmo latvieti, kas jebkad ir strādājis Bigbank valdē, piedaloties visu bankas nodaļu pārvaldīšanā, kas atrodas 9 dažādās valstīs.Pāvels Gilodo

Martins Lants

«No šī gada mēs droši varam Bigbank saukt par starptautisku banku. Valdes paplašināšanas mērķis ir konkurētspējas palielināšana visos darbības tirgos, apkalpoto klientu un sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošana. Mūsu lojālie darbinieki, kas tagad papildinājuši Bigbank valdes sastāvu, kā neviens cits ir pazīstami ar visiem bankas darbības procesiem un metodēm, kā tos var uzlabot. Pāvels Gilodo no janvāra ir kļuvis par atbildīgo pakalpojumu pārvaldes sfērā, pakalpojumu kvalitāti un pastāvīgu uzlabošanu,” stāsta Bigbank valdes priekšsēdētājs Kaido Saar.Pāvels Gilodo strādā Bigbank vairāk nekā 10 gadus. No 2006. gada bankas darbības speciālists ir strādājis visdažādākos amatos, pakāpeniski virzoties uz augšu pa karjeras kāpnēm. Visu iepriekšējo gadu Pāvels bija strādājis kā operāciju nodaļas vadītājs, 2013.-2015. gados viņš ieņēma Bigbank Baltijas vadītāja amatu, bet līdz šim vadīja Latvijas filiāli. Viņš ir ieguvis maģistra grādu finanšu jomā Latvijas universitātē un bakalaura grādu Banku Augstskolā. Tāpat, nu jau tagadējais Bigbank valdes loceklis, ieguva papildu izglītību Kentas universitātē.

Savukārt Martins Lants, kas 2017. gadā vadīs klientu attiecību pārvaldi, ir Bigbank darbinieks kopš 2013. gada augusta, viņam ir 13 gadu pieredze visdažādākos pārdošanas, mārketinga un klientu attiecību vadīšanas uzņēmumos. Martinam Lantsam ir maģistra grāds stratēģiskās vadības specialitātē, kas iegūts Tartu universitātē.


Bigbank valdes sastāvā tāpat darbu turpinās arī līdzšinējie locekļi – valdes priekšsēdētājs Kaido Saar, risku jomas vadītājs Ingo Poder un finanšu un tehnoloģiju jomas vadītājs Sven Raba.

Bigbank AS ir specializēta banka, kas koncentrējas uz aizdevumiem un ieguldījumiem, dibināta uz igauņu kapitāla pamata. Bankas filiāles atroas Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Lietuvā un Spānijā. Banka savus pakalpojumus piedāvā arī Austrijā, Vācijā un Holandē.


Papildu informācija:

Laura Zvaigzne
Bigbank Mārketinga vadītāja
E: laura.zvaigzne@bigbank.lv
M: +371 26659747

Jūlija Vasiljeva
E: julija.vasiljeva@mmacomms.lv
M: + 371 29 413 906

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.