Par personas datu apstrādi

Cienījamais Klient!

Bigbank AS Latvijas filiāles (turpmāk — Banka) mērķis ir piedāvāt Jums piemērotākos produktus un pakalpojumus, kā arī nodrošināt kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Lai sniegtu Jums pakalpojumus, Bankai ir nepieciešams apstrādāt Jūsu personas datus. Jūsu privātums un uzticēšanās ir mūsu galvenā prioritāte.

2018. gada 25. maijā stāsies spēkā Vispārīgā datu aizsardzības regula, sniedzot klientiem iespēju vēl vairāk uzraudzīt un kontrolēt savus personas datus, kā arī saņemt informāciju par savu datu apstrādi.

Lai nodrošinātu Jūsu personas datu apstrādes caurskatāmību un garantētu to, ka esat informēts par darbībām ko Banka veic ar Jūsu datiem, kā arī iegūtu informāciju par savām tiesībām attiecībā uz Jūsu personas datu apstrādi, Banka ir atjaunojusi Klientu datu apstrādes principus un Bankas Vispārējos noteikumus, kuru jaunā redakcija stāsies spēkā 25.05.2018 un ar kuriem Jūs varat iepazīties Bankas tīmekļa vietnē https://www.bigbank.lv/dokumenti/.

Atjaunotie Klientu datu apstrādes principi un Bankas Vispārējie noteikumi, kas stāsies spēkā no 25.05.2018., neietekmēs Bankas pakalpojumu pieejamību un jau noslēgto līgumu nosacījumus.

Ar cieņu,
Bigbank AS Latvijas filiāle

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.