Konta pārskata iesniegšana sadarbībā ar SIA "Nordigen Solutions"

Konta pārskata iesniegšana sadarbībā ar SIA "Nordigen Solutions"

Drošs veids kā iesniegt savu bankas konta pārskatu tikai dažu sekunžu laikā
 • Dod piekrišanu savu datu nodošanai
 • Pievieno savu maksājumu kontu
 • Nosūti bankas konta pārskatu tikai dažu sekunžu laikā

Kas ir Open banking?

Atvērtā banku darbība (Open banking) ir process, kas ļauj trešo pušu finanšu pakalpojumu sniedzējiem piekļūt patērētāju bankas informācijai, piemēram, darījumiem un maksājumu vēsturei. Šī  koncepcija veicina sadarbspēju un tīklu veidošanu starp banku informāciju un pakalpojumu sniedzējiem, radot labāku lietotāja pieredzi, vienlaikus savienojot visus lietotāju kontus.

Kas ir Open banking?

Autorizācijas ar SIA "Nordigen Solutions"

Banku izvēles logā būs iespēja atzīmēt banku, kuras kontu pievienot, veicot autentifikāciju. Autentifikācijas elementi (lietotājvārds, parole, biometrijas dati u.c. identifikatori) ir konfidenciāla informācija, kurai nav pieejas nevienai citai pusei, izņemot pašu lietotāju. Pēc veiksmīgas autentifikācijas ar SIA “Nordigen Solutions” palīdzību Bigbank automātiski varēs iegūt bankas konta pārskatu par Tavu finansiālo stāvokli, lai varētu nodrošināt aizdevuma pieteikuma izvērtēšanu un pieņemt lēmumu par finansējuma piešķiršanu.

Autorizācijas ar SIA "Nordigen Solutions"

Konta pārskata iesniegšana ātri un ērti

 • 1
  Izvēlies savu banku
  Iespējams izvēlēties arī vairākas bankas
 • 2
  Pieslēdzies bankai
  Pieslēdzies, izmantojot ID numuru, paroli un Smart ID kodu
 • 3
  Izvērtējums
  Ātrs izvērtēšanas process
 • 4
  Saņem atbildi
  Atbildi saņemsi vienas līdz divu darba dienu laikā, ja pieteikums aizpildīts Bankas darba laikā

Kā Open banking strādā?

Banka - bankas atver klientu datus trešajām pusēm un kopīgo tos ar tām, izmantojot īpašu API, ikreiz, kad lietotājs to pieprasa un dod piekrišanu

Izstrādātājs - organizācijas ar AISP licenci un lietotāja piekrišanu tieši novērtē lietotāju finanšu datus, lai nodrošinātu labākus finanšu risinājumus

Lietotājs - sniedziet piekrišanu trešajām pusēm, kas vēlas piekļūt saviem finanšu datiem un izmantot tos apmaiņā pret personalizētiem izciliem finanšu produktiem, pakalpojumiem

 

Kā Open banking strādā?

Kas ir API?

API ir datoru komandu un funkciju kopums, kas ļauj izstrādātājiem izveidot īpašas programmas konkrētām operētājsistēmām.

Kas ir AISP?

AISP (Account Information Service Provider) jeb latviešu valodā konta informācijas pakalpojumu sniedzējs ir pilnvarots informācijas pakalpojumu sniedzējs, kas var piekļūt lietotāja bankas konta datiem, ja lietotājs sniedzis nepārprotamu piekrišanu. Jāņem vērā, ka šī piekļuve ir definēta jeb “tikai lasāma”, kas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs var tikai redzēt informāciju, bet ne piekļūt kontam.

Kas ir PSD2?

PSD2 otrā ir elektronisko maksājumu pakalpojumu direktīva, ko ieviesusi Eiropas Komisija.

Tās ideja ir palīdzēt modernizēt Eiropas maksājumu un kontu informācijas pakalpojumus, ieviest drošības standartus, lai labāk aizsargātu jūsu informāciju un sniegtu jums kontroli pār to, kam ir piekļuve jūsu datiem.

Kas ir PSD2?

Vairāk informācijas

Kas ir PSD2?

Kas ir Nordigen?

Ar kādām bankām Nordigen sadarbojas?

Vai ir droši izmantot PSD2 risinājumus?

Kādus datus var iegūt, izmantojot PSD2?

Kādu informāciju Nordigen redzēs un kā tā tiks apstrādāta?

Nepieciešama palīdzība?

Zvani: